درباره ما

علاقمندان برندهای اصيل و طراحان نامدار دنيای مد همواره در جستجوی کيفيت هستند. آنها به تمام ويژگی‌های محصولات محبوبشان توجه می‌کنند و جزييات برايشان اهميت ويژه‌ای دارد. می‌خواهند از تمام جزييات هر محصولی که می‌خرند به خوبی آگاه باشند و می‌دانند همين جزييات است که می‌تواند سليقه منحصر به فرد آنها را برآورده کند. مشتريان اين برندها و طراحان نامدار، لذت خريد چنين محصولاتی را هم تجربه کرده‌اند و به آن اهميت می‌دهند. مشتريان برندهای برتر به درستی انتظار دارند سليقه آنها نه تنها در کيفيت محصول، که در خدماتی که دريافت می‌کنند نيز برآورده شود.

مشتريان امروزی، علاوه بر تمام اين ويژگی‌ها، نيازهای جديدی هم دارند. آنها انتظار دارند بتوانند لذتی را که در گالری‌ها و فروشگاه‌های مشهور سراسر جهان تجربه کرده‌اند در خريد آنلاين هم تکرار کنند. اين مشتريان برای وقت خود ارزش بسياری قائل هستند و اغلب با توجه به سبک زندگی و مشغله بسيارشان، نياز به يک فروشگاه آنلاين را که با سليقه آنان سازگار باشد احساس می‌کنند.

مایامد يک فروشگاه آنلاين است برای معرفی و فروش برندهای اصيل و توليدات طراحان نامدار دنيای مد. برترين‌ برندهای لباس، کيف و کفش و زيورآلات در فروشگاه آنلاين مایامد معرفی و عرضه می‌شوند و مشتريان آن سرانجام می‌توانند کيفيت و خدمات منحصر به فردی را که به دنبالش هستند تجربه کنند.

مایامد، با تکيه بر شناخت دقيق سليقه مشتريانش و احترامی که برای آن قائل است و تجربه و تخصصی که در همکاری با برترين‌های اين عرصه دارد، فضايی فراهم آورده است که مشتريانش بتوانند تجربه لذت‌بخش خريد خود را در فضای آنلاين هم تکرار کنند.