خدمات مشتریان

آرمانی هدیه بگیرید ، آرمانی هدیه بدهید

لذت خرید از گروه برندهای آرمانی، یکی از معتبرترین برندهای پوشاک و اکسسوری دنیا را با کسانی که دوستشان دارید به اشتراک بگذارید. با خرید کارت‌های هدیه آرمانی این فرصت را به عزیزانتان بدهید تا کادویشان را خودشان انتخاب کنند و نگران اشتباه بودن سایز کالای انتخاب شده یا تفاوت سلیقه آنها نباشید. بعلاوه، هديه آرمانی به شما، اضافه شدن معادل 10 درصد مبلغ پرداختی به اعتبار خريدتان خواهد بود.

کارت های هدیه آرمانی، قابل استفاده در تمام شعب آرمانی و سايت مايامد هستند و شما می توانید این کارت‌های هدیه را با مبلغ دلخواه خود به آنها که دوستشان دارید و برایتان مهم هستند، هدیه دهید.


لذت خرید از فروشگاه های آرمانی با هیچ برند دیگری قابل مقایسه نیست.


کارت هدیه بخرید

نحوه ثبت سفارش

  • مرحله اول انتخاب مبلغ کارت
  • مرحله دوم ثبت مشخصات هدیه گیرنده
  • مرحله سوم پرداخت و دریافت تاییدیه

مشخصات محصول

کارت هدیه طلایی با جنس PVC در ابعاد 85x55 سانتی متر

جعبه طرح چوب در ابعاد 4x12x18 سانتی متر

جا کارتی چرم

* کارت ها با مبالغ 1،000،000، 2،000،000، 5،000،000 و 10،000،000 تومانی عرضه شده اند. همچنین میتوانید با انتخاب کارت سفارشی، کارت هدیه با مبلغ دلخواه خود را خریداری کنید.

اطلاعات کافی نیست ؟ اطلاعات کافی نیست ؟

تنها نماینده گروه جورجیو آرمانی در ایران

شرکت دایامد تنها نماینده رسمی گروه جورجیو آرمانی در ایران است. دایامد از معدود شرکای گروه آرمانی در دنیا است که نمایندگی تمام لاین ها و برندهای مختلف آرمانی را در یک کشور بر عهده دارد. در حال حاضر فروشگاه امپریو آرمانی واقع در خیابان گلنار و در منطقه الهیه ، بزرگ ترین فرانچایز استور امپریو آرمانی در دنیا است. این فروشگاه فضایی بالغ بر ۲۴۰۰ متر مربع را در بر می گیرد. چیدمان داخلی این فروشگاه کاملا مطابق با دیگر نمایندگی های سراسر جهان و در کشور ایتالیا طراحی و ساخته شده است. این طراحی بر اساس استانداردهای ریز بینانه ی گروه جورجیو آرمانی در ایران پیاده سازی شده است تا تجربه ی خریدی فراموش نشدنی برای مخاطبان ایجاد نماید.

همچنین دو فروشگاه آرمانی اکسچنج در مرکز خرید آواسنتر اقدسیه و مرکز خرید گالریا در منطقه ولنجک واقع شده است. هلدینگ دایامد از سال ۱۳۹۸ وب سایت فروشگاهی خود با نام "مایامد" را نیز با هدف ایجاد دسترسی سریع و آسان به محصولات برند آرمانی، راه اندازی کرده است. و تمامی محصولات عرضه شده در فروشگاه های سطح شهر، در این فروشگاه آنلاین قابل خریداری هستند.